Moje przedszkole
Wczytywanie
   | KRÓTKA HISTORIA MOJEGO PRZEDSZKOLA

Moja mama Magda bardzo długo szukała dla mnie przedszkola i okazało się, że w naszej okolicy nie ma żadnego fajnego miejsca. Po wielu dniach poszukiwań mamie przyszedł do głowy genialny pomysł. Postanowiła, że zamiast szukać przedszkola możemy zaprosić inne dzieci do nas.

W tym roku razem z mamą wyremontowaliśmy mój dom i zagospodarowaliśmy ogród, żeby dzieci mogły się bawić i uczyć w komfortowych warunkach.

W Moim Przedszkolu jest cicho i spokojnie, ponieważ mieści się w dzielnicy willowej oddalonej od głośnych ulic, w bliskim sąsiedztwie Lasku Wolskiego. Oprócz nauki angielskiego najfajniejszy jest duży i zielony ogród, w którym jest mnóstwo atrakcji.

Moje Przedszkole rozpoczeło swoją działalność w dniu 1 września 2008 r. Aby się zapisać do przedszkola wystarczy wypełnić formularz zapisu. Prowadzone są też zapisy na kolejny rok szkolny.

o nas   |   moja zabawa i nauka  |   angielski  |   dla rodziców   |   galeria  |   kontakt
Moje przedszkole